• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png
  • 9.png
  • 10.png

 

Całkiem niedawno bo zdarzyło się to... dzisiaj

zaprosiliśmy Dzieci do wspólnej zabawy, w której w roli głównej wystąpiła dynia 🙂
Był czas na oglądanie, dotykanie, gniecenie, wąchanie a także posmakowanie tego ciekawego warzywa. Było dużo śmiechu i równie dużo bałaganu 🙈Na szczeście wspólnymi siłami udało nam się przywrócić porządek w naszych salach, a nasz wzrok cieszy lampion dyniowy oraz małe dynie z dynioliny 🙂 W tym miejscu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie Rodziców. Wiemy, że znalezienie ubrania w kolorze dyniowym nie należało do najłatwiejszych a Wy przygotowaliśmy rekwizyty a nawet fryzury dyniowe. Coś pięknego 😍 Dziękujemy, że wspólnie z nami tworzycie to miejse. Kontynuacją naszego przedszkolnego Dnia Dyni były warsztaty dla Rodziców i Dzieci 🙂 Duzi i Mali mogli wziąć udział w zabawie detektywistycznej, tanecznej oraz plastycznej. Było sporo ruchu i dobrej dziecięcej energii. Na zakończenie skosztowaliśmy zupy dyniowej i ciast, w których głównym składnikiem była dynia. Wszystko było przepyszne 😋 Niektórzy częstowali się nawet dokładką🙂 Cieszymy się z możliwości zaproszenie Was - Rodziców do naszego przedszkola 🧡To wspaniała okazja do poznania się bliżej. Bo przedszkole to nie tylko budynek ale przede wszystkim ludzie, którzy wspólnie go tworzą.