• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png
  • 9.png
  • 10.png

Poszukując sponsorów w tym roku trafiłam na Panią Weronikę Superniok menager Biznes Partner Club. BPC skupia ludzi biznesu czy to dużych firm czy też firm jednoosobowych. Działalność BPC polega na kompleksowej obsłudze firm z indywidualnym podejściem do poszczególnych klientów. Spotkania z Panią Weroniką zaowocowały rautem na który zostałam zaproszona i pozyskaniem nowych kontaktów. W tym miejscu chciałam podziękować za wsparcie wspaniałym rodzicom przedszkolaków którzy pojechali ze mną do Szczyrku. Na Raucie zaprezentowałam nasze przedszkole ale i całe Towarzystwo Ewangelickie. Owocem tego spotkania są przekazane przez BPC i gości rautu pieniążki na zakup klocków dla naszych przedszkolaków a jest to niemała kwota za co jesteśmy bardzo wdzięczni.