Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego i Klubik „A kuku” ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2024/25.

Zapraszamy do naszego przedszkola i klubiku. Prowadzimy rekrutację do wszystkich grup wiekowych.

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Wszechstronny rozwój najmłodszych na różnych płaszczyznach – to marzenie każdego rodzica. Zapraszamy do rekrutacji dzieci w wieku od 1-3 lat lub od 3-6 lat. Wszystkie informacje na temat rekrutacji znajdziecie na naszej stronie w zakładce rekrutacja:

Rekrutacja – Przedszkole i Klubik Malucha Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie (tecieszyn.pl)

Rekrutacja – Przedszkole i Klubik Malucha Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie (tecieszyn.pl)

Przed dokonaniem wyboru przedszkola/klubiku dla swojego malucha rodzic chce zdobyć jak największą wiedzę dotyczącą placówki. W galerii na stronie postanowiliśmy wirtualnie uchylić nasze drzwi. To pozwoli państwu zobaczyć nasze wnętrza, które są nowocześnie urządzone z dbałością, nie tylko o estetykę i każdy szczegół, ale przede wszystkim zapewniające wygodę i komfort waszych dzieci. Odkryj świat radości i nauki w naszym przedszkolu/klubiku. Zabawy, kreatywność i troskliwa opieka czekają na Twoje dziecko. Dołącz do przedszkolnej społeczności pełnej uśmiechu i przygód.

Mamy wolne miejsca! Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was.

Scroll to Top
Skip to content